Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    У ході виконання цього завдання дитина знову працюватиме переважно саме з лексичним значенням прикметників, тобто слів, які використовуються для опису явищ та предметів, котрі називаються за допомогою іменників. При цьому прикметники надаватимуться без словесного контексту. Замість цього на кожному етапі перед учнем на екрані міститься зображення малюнка. Зображена на ньому ситуація тематично обʼєднує всі слова, роблячи спільні особливості їхнього значення біль виразними. Наприклад, всі слова на екрані в робочій зоні – прикметники чоловічого роду однини в називному відмінку, тобто вони тотожні граматично. При цьому три з чотирьох описують смак, тоді як останнє слово – температуру. Школяр бачить малюнок, на якому зображено, як персонаж ласує морозивом.

    Завдання, яке ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб визначити зайве слово. З усіх прикметників, які описують морозиво, саме те, котре означає його температуру (слово «холодний» у даному випадку) є зайвим, адже воно, хоч і теж повʼязане з малюнком, все ж описує зовсім не те саме, що всі інші. Таким чином, орієнтуючись за спільністю прикметників, учень виділяє те слово, котре цієї спільності з іншими не має або має найслабше її вираження. Коли школяр робить свій вибір, то проходить на наступний етап завдання, де треба виконати аналогічній дії з іншим набором прикметників та іншим малюнком, що їх обʼєднує.

    Отже, бачимо, що завдяки цьому завданню учень тренується працювати з прикметниками, не маючи іменника як головного орієнтира, що корисно для кращого розуміння обох цих частин мови. 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
К.2
Вибираємо зайве слово
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися