Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    Текст є комбінацією фраз, речень, думок, яка має загальну тему та ідею. Обмежень ніяких нема, тож текстів може бути безкінечна кількість і всі вони можуть бути різні, адже кожна стаття, розповідь, діалог – це окремий новий текст. Відповідно, видів їх може бути дуже багато, і визначаються вони за призначенням. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься визначати призначення тексту, який вона бачить на екрані.

     На екрані перед учнем на кожному етапі буде новий такий текст. Він може бути більшим або меншим, однак, головне – це мета його використання, яка відображається на його змісті та використанні деяких особливих слів. Під текстом міститься кілька варіантів того, для чого цей текст призначено. Школяр аналізує кожне речення, визначає тему тексту. Після цього дитина вибирає один з варіантів – і проходить на новий етап. Родзинкою цієї вправи є не візуальний ряд (хоча кожен текст супроводжується якісними малюнками) й не ігрова механіка, а саме різноманіття видів тексту. Якщо раніше необхідно було використовувати додаткові елементи для зацікавлення учня, то тепер сама тема є досить обʼємною, аби представляти інтерес для дитини.

     Вітання, лист, запрошення, анекдот, розповідь – це лише маленька частинка різноманіття текстів. І учень на кожному етапі буде опрацьовувати новий вид, тож познайомиться з цим різноманіттям у найкращому вигляді. Крім того, це завдання є ще й функціонально корисним, адже завдяки його виконанню школяр дізнається, як саме формулювати запрошення, писати лист, які потрібні атрибути, які є особливі ознаки в цих текстах тощо.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
У.7
Визначаємо призначення тексту
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися