Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    Ігровий аспект вправ, які присвячені вивченню тої чи іншої теми української мови, є корисним для концентрації дитини. Їй простіше зосереджуватись на тому, що цікаво робити. Ця вправа скерована на вивчення учнем фонетичних схем і має досить сильний ігровий аспект.

    На екрані перед дитиною міститься багатоелементний малюнок, який можна сприймати як справжню повноцінну історію. Зображено персонажа в автівці, який хоче взяти з собою когось із компанії друзів. Це може бути хлопчик, сова, яка читає книгу, або, скажімо, собака, котра дивиться, як дівчинка грається з мʼячем. Біля кожного елемента малюнку міститься активна кнопка, натиснувши на яку дитина почує слово, яким називається відповідний обʼєкт. Важливо зазначити надзвичайну деталізацію ілюстрації та дуже цікавий, яскравий і незвичний стиль виконання. Таким чином, від виконання завдання дитина отримуватиме справжнє естетичне задоволення.

    Над зображенням машини міститься фонетична схема. Поряд з нею спеціальна кнопка зі знаком «?». Якщо учень забув значення цих позначок, то може натиснути на цю кнопку і побачити розшифрування. Школяр натискає по черзі на кнопки. Вони активують звукове відтворення слів, що називають можливих пасажирів. Завдання, яке ставиться перед дитиною, полягає у тому, щоб знайти те слово ,яке відповідає наданій схемі. Таким чином учень зіставляє звукову інформацію з візуальною, що є досить складним для дитини. Коли школяр переміщує зображення потрібного персонажа до автівки, то проходить на наступний етап до нового подібного малюнку. Там схема, звісно, буде вже іншою. Зміняться й деталі ілюстрації, аби зберегти цікавість школяра до виконання завдання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.12
Їдемо в авто
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися