Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    Дане завдання має на меті закріпити знання категорії роду іменників та дати можливість на практиці закріпити їх. При цьому формат подачі інформації та механіка виконання вправи суттєво відрізняється від попередніх завдань, котрі теж були присвячені вивченню цієї теми. Адже різноманіття – головна запорука того, що учню буде цікаво опрацьовувати ту чи іншу тему, бо без щирого інтересу ефективного навчання не вийде.

    На екрані перед школярем є зображення кількох слів. Кожне слово супроводжується малюнком, на якому зображено те, що цим словом називається. Над ними міститься формулювання завдання. Там вказано, якого роду слова слід виділити. Учень читає завдання, аналізує кожне слово по черзі та виділяє ті, які належать до названого вище роду. Після цього переходить на наступний етап вправи до нового словесного ряду, який теж супроводжуватиметься ілюстраціями.

     Тут варто зазначити наступне: школяр вже має знати, як саме визначити рід у іменника – задаючи йому правильне питання («чий?», «чия?» або «чиє?»), а також за закінченнями, характерними для іменників в тому чи іншому роді. Таким чином, ця вправа має суто практичну роль, і її мета – дати дитині практику. Крім того, на етапах буде представлено по кілька слів, і всі вони – з активного мовленнєвого запасу, тож учень має нагоду просто запамʼятати рід більшості з них, аби в майбутньому не витрачати час на знаходження роду і відразу згадувати, до якого з них належить та чи інша назва. А різноманіття малюнків привертає увагу до завдання і посилює цікавість до його виконання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
І.5
Знаходимо іменники певного роду
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися