Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    Порівняння грають досить велику роль у повсякденному спілкуванні. Вони дають можливість виразити образне мислення, демонструють особливості асоціативного ряду мовця, використовуються для того, щоб зробити мовлення більш цікавим. При цьому порівняння відносяться до так званих ізольованих конструкцій, які відокремлюються від всього іншого речення за допомогою двох ком, які ставляться з обох сторін порівняння. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься шукати цю конструкцію в реченні, керуючись як змістом, так і відокремленістю.

    На екрані перед учнем міститься зображення речення – нового для кожного наступного етапу вправи. У ньому неодмінно є порівняння, яке повинен знайти школяр. У формулюванні завдання, що знаходиться над реченням, вказано, що саме має знайти учень – те, з чим порівнюють обʼєкт мовлення. Школяр уважно читає речення, знаходить у ньому конструкцію порівняння, відокремлену від іншого тексту комами, після чого виділяє саме те слово, яке в ньому знаходиться, і з яким відбувається порівняння.

    Здебільшого у конструкції порівняння є службове слово, а також, власне, те, з чим порівнюють обʼєкт обговорення, та, інколи додаткова характеристика слова, яким порівнюють. Тож вибір буде досить простим. Якщо, скажімо, фраза виглядає як «дівчина струнка, як берізка», то виділити слід слово «берізка», адже з тонкістю цього дерева і порівнюють людину. Важливо не переплутати те, кого порівнюють, з тим, що використовується для порівняння.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
П.2
Знаходимо порівняння
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися