Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    Завдяки попереднім вправам учень навчився співзіставляти прикметники з відмінками, розуміючи, як ті змінюються та на які питання відповідають в залежності від відмінку. У ході ж виконання цього завдання школяр на практиці закріпить ці знання, виконуючи вправу із зовсім іншою механікою, а саме – використовуючи відмінок як своєрідний параметр для відбору прикметників.

    Отже, на екрані міститься зображення речення – нового для кожного наступного етапу вправи. У цьому реченні є прикметник і, можливо, не один. У завданні, формулювання якого знаходиться над реченням, вказано, в якому відмінку сллід знайти прикметник. Це може бути будь-який відмінок, однак, на різних етапах вони не повторюються і не йдуть поспіль один за одним, тобто не буде такого, щоб в першому етапі треба було знайти прикметник у називному відмінку, а на другому – в родовому. Таким чином, учень має продемонструвати вміння орієнтуватись у відмінках.

    Отже, школяр читає речення та шукає прикметник, що відповідає саме на ті питання, які повʼязані з відмінком, вказаним у завданні. Для цього спочатку знаходимо всі прикметники, тобто слова, що описують характеристику предметів та явищ, після чого вже проводить перевірку за питаннями до них. Коли учень знаходить та виділяє потрібне слово, то проходить на наступний етап завдання, де треба виконати аналогічні дії з іншим реченням. Кожне супроводжують свої малюнки, які зображують те, що описано у словесній формі. При цьому ілюстрації створюють певний позитивний настрій, адже зроблені з гумором та використанням додаткових казкових образів.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Л.4
Знаходимо прикметники з певним відмінком у реченні
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися