Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    Ця вправа продовжує низку завдань, які присвячені різній формі роботи з лексичним значенням слів. Цього разу учень буде працювати з рядами слів, які утворюють смисловий ряд.

    На кожному етапі перед є зображення кількох слів, які тематично повʼязані. Наприклад, всі вони описують емоційний стан. Більшість слів описують щось  подібне, окрім одного, який за лексичним значенням разюче відрізняється від решти. Скажімо, чотири слова описують позитивні риси характеру, а одне – негативну. Всі вони так чи інакше стосуються саме характеру, але за значенням слів все ж одне виділяється. Іноді слова, які обʼєднуються в ряд можна обʼєднати в синонімічних ряд, однак, часто подібність між ними все ж не достатньо виражена для цього. Так чи інакше, одне слово за лексичним значенням обовʼязково виділятиметься. І завдання полягає як раз в тому, щоб вибрати його. При цьому вправа має дуже серйозний акцент на сюжетній осевої. На екрані перед учнем міститься малюнок, де зображено персонажа та основні декорації, скажімо, лепрекона, якому треба допомогти сховати зайве слово у чарівне дерево. Взаємодія з цим персонажем є родзинкою вправи, тим, що мотивує учня успішно виконувати завдання. Ілюстрації деталізовані, якісні та яскраві, а образи – неодмінно казкові та приємно оформлені, тож дитина більше грає, ніж виконує учбове завдання, що лише посилює її цікавість до виконання вправи. На новий етап до іншого словесного ряду дитина переходить після того, як передасть казковому герою одне зі слів в ряду. Слова на новому етапі будуть інші, але серед них теж виділятиметься одне – і теж лише за лексичним значенням.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
З.6
Знаходимо зайве слово
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися