Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Після того, як учень, виконуючи попереднє завдання, знаходив відповідь на математичні задачки на швидкість, настає час зробити наступний крок – виконати бліц-вправу. Це означає, що всі задачки у ній будуть максимально короткі, стислі, а у питанні буде очевидно передаватись суть дії, яку треба виконати з числами. Наприклад, якщо питається «у скільки разів менше», то це ділення, а на скільки більше» – то це додавання. Задачки прості: працювати доведеться з відносно невеликими або круглими числами. Проте акцент робиться й на знанні навколишнього світу, наприклад, вся задачка може вміститись у питанні «Скільки хвилин у трьох годинах?», а для вирішення його учень має впевнено відчувати себе з темою виміру часу. Знаючи, що в одній годині «60» хвилин, учень має помножити ці «60» на трійку – і ввести у порожню клітинку відповідь, згідно з якою у трьох годинах «180» хвилин. Коли учень вписує цю відповідь на задачку, то проходить на наступний аналогічний рівень. Особливий акцент у цій вправі робиться на швидкість, як і у попередній, проте завдяки стислому формату учень ще більше прискориться. Завдяки цьому рух між рівнями стає більш динамічним, а виконання вправи – більш цікавим для дитини. Оскільки всі задачки прості, головний сенс цієї вправи полягає не у перевірці математичних здібностей учня, а у тренуванні швидкості реакції та памʼяті. Аби правильно відповісти на питання, учень має добре орієнтуватись у тій темі, яку воно піднімає і згадати всі потрібні відомості як можна скоріше. А різноманіття таких тем лише посилює азарт дитини.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ф.5
Бліц
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися