Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Здебільшого для позначення цифр на письмі використовуються цифри – спеціальні універсальні графічні символи. Їх називають універсальними, адже незалежно від мови й абетки у різних країнах форму свою цифри практично не змінюють. Їх називають арабськими (що правильно частково), і користуватись ними напрочуд легко. Проте у кожній мові є також і свої слова, які використовуються для того, щоб називати цифри. Ці слова в українській мові називаються числівниками, і їхнє вивчення стоїть на межі математичної науки та мовознавства. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься працювати з числівниками, що використовуються для називання досить великих чисел. На екрані перед дитиною на кожному етапі той чи інший персонаж тримає папірець з цифрою. У руках цього героя (його наявність робить вправу більш інтерактивною, перетворює просте виконання завдання на діалог дитини та певного героя) число зображено саме у цифровому вигляді, традиційними арабськими символами. Під ними є кілька варіантів того, як це саме число має називатись за допомогою спеціальних слів. Дитина «читає» число, правильно називаючи кожний розряд – і таким чином шукає числівники, які підходять для позначення цього числа. Дуже важливо, щоб дитина запамʼятала два нюанси роботи з числівниками. Перший – це те, як вони слідують одне за одним, адже у числівнику перше слово називає найбільший розряд, потім – наступний і так до кінця цифри. Враховуючи, що учень працюватиме з великими числами, це дійсно важливо памʼятати. Другий момент, що повʼязаний з числівниками, це правила їх узгодження. Коли дитина вибирає правильний варіант, то переходить на наступний етап, де буде нова цифра, часто досить велика, та інші варіанти. 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.3
Буквений запис числа
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися