Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

На початку вивчення теми дробів особливий наголос робиться саме на розумінні цих математичних одиниць. Складність дробів полягає у тому, що досі дитина працювала саме з цілими числами, отже, учню буває складно зрозуміти, чим насправді є дроби, як вони формуються, як чисельник взаємодіє зі знаменником. У ході виконання цього завдання дитина отримає можливість по-новому подивитись на дроби, краще осягнути їхню природу завдяки цікавому формату подання цих математичних обʼєктів. На екрані перед дитиною міститься зображення поля, яке поділене на кілька рівних частин. Всі вони позначені напівпрозорим. Над цим полем міститься зображення дробу. Учень вивчає те, як малюнок та числа взаємопов’язані: цифра у знаменнику – це і є число частин фігури. Відтак цифра у чисельнику означатиме те, скільки цих частин треба виділити. Щоб переконатись у тому, що учень дійсно добре зрозумів цей принцип, згідно з умовами вправи дитина і має виділити певну кількість елементів фігури. Коли учень це зробить, то пройде на наступний етап, де буде новий дріб, а відтак – і нова фігура. Дуже важливо, щоб виконуючи це завдання, дитина не просто виділяла частини цілого у правильній кількості, а саме розуміла, нащо вона це робить. Сприймаючи фігуру, як щось цілісне, тобто як одиницю, дитина виділяє в ній частини (знаменник) і деякі з них опрацьовує (чисельник). Це допомагає отримати більш глибоке розуміння питання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
М.2
Частина фігури
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися