Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа поєднує тренування математичних навичок та логічне мислення. На екрані перед учнем міститься кілька прикладів. У кожному є математична дія. Оскільки всього виразів чотири, виконуючи це завдання, дитина повторить принципи виконання всіх відомих їй дій: додавання та віднімання, множення та ділення. Завдання, яке ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб визначити, який саме приклад є зайвим, обчисливши їх. Спочатку учень аналізує самі вирази. Вони ніяк не повʼязані між собою, тож визначити, який з них є зайвим, поки не вийде. Дитина обчислює відповідь до кожного з них та вписує відповідні числа у порожні клітинки після знаку рівності. Саме за результатами й можна визначити, який з прикладів є зайвим: всі, окрім одного виразу, дають однаковий результат. Отже дитина має обрати саме той приклад, результат для якого відрізняється від інших. Коли дитина це робить, то проходить на наступний етап, до нової серії математичних прикладів. Важливо, що, опрацьовуючи приклади у цій вправі, учню доведеться згадати всі принципи роботи з великим числами, адже як додавати і віднімати, так і множити й ділити доведеться  багатоцифрові числа. Крім того, ця вправа є досить важливою для розвитку вміння виділяти у ряду щось за певною ознакою. Завдяки цій вправі учень розуміє: щоб виділити зайве серед низки обʼєктів, треба спочатку визначити, що в них спільного. Адже вже за допомогою цієї категорії і вийде визначати зайве.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ж.3
Четвертий зайвий
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися