Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Утворення послідовності – не тільки досить важливе вміння для розвитку уважності та концентрації через дотримання певного принципу побудови ряду. Те, як учень утворює послідовність означає ще й добре розуміння самого предмета. У ході виконання цього завдання дитина утворюватиме послідовність із десяткових дробів. На екрані перед учнем міститься неповний ряд з таких числових структур. Уважно вивчивши їх та те, чим вони подібні між собою, дитина зрозуміє динаміку зміни елементів послідовності, в тому числі й те, як вона формується. Це важливо, адже порядок утворення елементів послідовності може відрізнятись від звичайного порядку при підрахунку. Останні клітинки порожні – туди треба перенести дроби, які б доповнили послідовність і зробили її повною. Варіанти схожі між собою, тож їхня наявність навряд зможе сприйматися як підказка. Скоріше те, що вони подібні, є додатковим фактором, який ускладнює виконання завдання, і разом з тим робить його цікавішим. Учень має уловити, який саме розряд задіяно при зміні елементів послідовності. Наприклад, при однакових цілих частинах та однакових цифрах у розряді сотих, кожен наступний дріб більший на «0,1». Отже учень має вибрати дроби, які на таку ж величину більші, за попередні. Коли дитина продовжує послідовність, то проходить на наступний етап завдання, де треба буде доповнити вже інший ряд дробів. Ця вправа остаточно закріплює вміння працювати з десятковими дробами та демонструє розуміння дитиною того, як вони формуються.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
П.18
Числова послідовність із десяткових дробів
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися