Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Числовий промінь – чи не найзручніший спосіб демонстрації порядку чисел при лічбі. Відтак, фактично, він є одним із перших методів візуального зображення чисел по їхньому порядку, з яким знайомиться дитина. Проте у ході виконання цього завдання учень виконуватиме досить нетипову операцію. А саме – шукатиме промінь, який підходить за тим чи іншим критерієм у порівнянні з іншим. На екрані перед учнем міститься зображення двох таких променів. Вони можуть бути схожими чи навіть майже однаковими, але завжди між ними є відмінність. Наприклад, один йде у бік зменшення, а інший – у бік збільшення, що показується кольоровими стрілками напрямків руху. У завданні, формулювання якого дитина бачить над променями, вказано, який саме треба вказати. У завданні числовий промінь не називається прямо. Натомість там буде вказано, який саме критерій необхідно буде використати для їхнього порівняння, наприклад, вказати на промінь, котрий йде у сторону зростання або навпаки – спадання. Дитина аналізує зображення та робить свій вибір, після чого проходить на наступний етап завдання. Ця вправа є, по суті, першим кроком у царину чисел, що є менші від нуля, адже дитина, хоча й не тикається з ними наразі прямо, все рівно задається питанням про те, які ж числа можуть бути меншими за одиницю. Не дивлячись на те, що виконання саме цього завдання є досить легким, його значення вельми велике для розвитку розуміння дитини того місця, яке числа мають відносно одне одних. Це розуміння є запорукою ефективної роботи як з числами менше нуля, так і з великими звичайними числами.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.9
Числовий промінь (порівняння)
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися