Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Для того, щоб дійсно ефективно орієнтуватись у десяткових дробах, необхідно розуміти, де саме вони знаходяться на числовій прямій. Цьому й присвячено дану вправу. На екрані перед дитиною міститься числова пряма у новому варіанті зображення для кожного наступного етапу вправи. Учень вивчає всі щаблі, які на ній є, а також те, що саме на них зображується, які сусідні числа, що означають ці величини тощо. Дитина має скласти цілісну картину зображення дробів на цій прямій, памʼятаючи про ряд тонкощів. Наприклад, про те, що дріб «0,12» більший, ніж «0,1», але менший, ніж «0,2», а от дріб «0,021» є меншим (і значно) за всі ці дроби. Отже дитина має памʼятати, що числа після коми означають кількість частин, які було взято з розділеної на частинки одиниці. І чим їх більше, і чим вони ближче до коми, тим дріб більший. Числова ж пряма, яка є на екрані, завжди є трохи неповною – у ній є порожні клітинки. Дитина має під числовою прямою кілька варіантів десяткових дробів. Серед них треба вибрати ті, які підходять для її відновлення, після чого перемістити їх по своїх місцях. На наступний етап вправи дитина пройде тоді, коли повністю відновить числову пряму. Для цього учень має проявити уважність, зосередженість та, звісно, розуміння сенсу дробів та звʼязку між різними розрядами у них. Також особливу увагу дитина має звернути і на кількість нулів після коми, що свідчить про розрядність дробів і про те, на скільки умовних частин розділили одиницю.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
П.6
Десяткові дроби на числовій прямій
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися