Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

За природою своєю ділення є процесом розділення початкового числа на певну кількість рівних частин. Це початкове число, як і у випадку з відніманням, є найбільшим у цьому виразі. З відніманням є й інші спільні риси: елементи ділення нерівнозначні, ділене завжди перше, а вже потім йде дільник; під час ділення початкове число зменшується, а не збільшується тощо. З цим математичним процесом дитина вже знайома, проте на відміну від всіх минулих випадків опрацювання даної теми учень цього разу працюватиме з досить великими числами. При цьому вправа має цікаве сюжетне оформлення. На екрані перед учнем міститься зображення смартфону, до якого треба підібрати код. Цифри розташовані на його екрані так, як це буває завжди під час розблокування апарату. Кодом є частка, тобто результат прикладу з дією ділення, а сам цей приклад подається у завданні, формулювання якого є над малюнком. Дитина читає завдання і виконує дію ділення. Важливий момент: ділення, як вже було сказано вище, є протилежним до множення процесом. Коли учень раніше працював з множенням трицифрових чисел, то другим множником завжди було одноцифрове число. важливо памʼятати, що ділене – це добуток протилежного прикладу з множенням, тож дільником може виступати не тільки менший одноцифровий множник, а й більший, трицифровий. Таким чином на деяких етапах дитині доведеться, наприклад, «375» ділити на «125». Учень може розгубитись, зрозумівши, що працює з двома трицифровими компонентами, але ділення в такому випадку досить просте: дитина має просто зрозуміти, на яке число треба помножити «125», щоб вийшло «375». Для цього прикладу це число «три». Коли дитина введе правильне число, натиснувши на відповідну цифру на зображенні смартфону, то пройде на наступний етап.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.4
Ділення
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися