Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Є спеціальні форми подання прикладів та методики їх розʼязування, які дозволяють без особливого напруження виконувати ділення на трицифрові числа. Дільниками, як легко можна здогадатись, в таких прикладах виступають дійсно великі числа – тисячі, десятки тисячі та більше. Проте в дійсності є також і особливі випадки, коли виконання ділення навіть з такими великими числовими компонентами стає можливим просто у стовпчик або навіть я рядок. Йде мова, зокрема, про ділення круглих чисел. Як вже відомо дитині при діленні на кругле число розряд діленого зменшується відповідно до кількості нулів дільника. Відтак, якщо числа, з яких складається приклад, мають досить мало значущих цифр, і більшу частину їхньої структури займають нулі, які просто вказують на наявність певних розрядів, то ділення з такими числами перетворюється на досить легкий процес. Ця вправа присвячена саме їм. На екрані перед учнем на кожному етапі завдання міститься математичний приклад з дією ділення. Як ділене, так і дільник є великими круглими числами з багатьма нулями. Щоб правильно виконати всі розрахунки, дитина має кількість нулів дільника спочатку відняти від діленого. Вже після цього, коли у дільнику залишаться тільки значущі числа, учню залишається ділити на них те, що залишилось від діленого. Наприклад, якщо треба розділити «25 000» на «500», то два нулі дільника забирають стільки ж нулів діленого. В результаті «250» треба розділити на «5», а це те саме, що «25», тільки ще до частки треба додати один нуль. В результаті часткою є число «50». Дитина виконує дію ділення, після чого проходить на наступний етап, де треба повторити увесь цей алгоритм вже з іншим прикладом, що закріпить отримані знання та полегшить майбутню роботу з великими числами.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.22
Ділення в стовпчик на трицифрове число
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися