Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Наявність нуля в кінці числа збільшує його розрядність. Це досить істотно в плані розуміння та використання числа: між сотнею та тисячею різниця вельми відчутна. Хоча візуально «100» та «1000» відрізняються наявністю тільки одного «зайвого» нуля в другій з перелічених цифр, при виконанні математичних дій з ними стане зрозуміла величезна різниця між цими числами. Проте при цьому, якщо крім значущих цифр, у діленому є також і нулі, тобто це число є круглим, то ділення стає значно простішим. У ході виконання цього завдання дитина зможе пересвідчитись у цьому. На екрані перед учнем на кожному етапі міститься зображення вже знайомої по попереднім завданням числова пірамідка. Кожен її рівень – це приклад з дією ділення. Дільник завжди один і той самий, а от ділене – відрізняється на кожному наступному поверсі цієї формації. Суть відмінностей, які розділяють ділені в тому, що значущі цифри теж повторюються, а от кількість нулів, яка вказує на наявність розрядів, різна. Найменше число на вершині піраміди. На наступному ж поверсі воно на розряд більше (тобто фактично в «10» разів більше), і таке збільшення є на кожному щаблі. Тож на вершині знаходяться десятки, у фундаменті – десятки тисяч в якості діленого. Оскільки значущі цифри повторюються, то і виконати дію ділення, по суті, треба лише один раз – з верхнім числом. Після цього залишається тільки вписувати ті самі значущі цифри, додаючи до них відповідну кількість нулів. Завдяки цій вправі дитина не тільки краще усвідомить універсальність законів ділення, а й навчиться без остраху працювати з круглими великими числами, розуміючи, що кількість нулів, хоча й важлива в цілому, не грає істотної ролі саме для дії ділення, особливо якщо це число ділиться на дільник без залишку.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.13
Ділення з підвищенням розряду
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися