Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Дитина вже знає, що таке додавання і має досить великий досвід практичного застосування цієї дії для знаходження результату, тобто суми складання двох доданків. Проте у ході виконання цього завдання учень зробить крок у досить специфічний підрозділ цієї теми, а саме – виконуватиме додавання в межах ста тисяч. Такі великі числа рідко траплялись дитині раніше, тож робота з ними вимагатиме особливих зусиль для концентрації для памʼяті учня. На екрані перед ним на кожному етапі міститься новий приклад з дією додавання. Числа будуть пʼятицифровими, при чому такими будуть обидва доданки. Учень має виконати дію додавання і вибрати з-поміж варіантів відповіді, які будуть під прикладом, той, який є правильним. Для цього учень має додавати по розрядах: спочатку одиниці, потім десятки, потім сотні – і так до десятків тисяч. Важливо, щоб учень рухався саме від меншого розряду до більшого, адже, якщо при додаванні десятків сума буде більшою за цифру «9», то одиниця переходить на наступний розряд, і її треба буде запамʼятати. Коли учень робить свій вибір, то проходить на наступний етап до нового подібного прикладу. При виконанні цього завдання особлива увага відводиться нулям. Вони використовуються для позначення наявності певного розряду, тож якщо в одному доданку є нуль у розряді десятків, а в іншому – там значуща цифра, то саме вона і заміняє нуль, якщо, звісно, на неї не вплинуть цифри інших розрядів. Завдяки цій вправі учень навчиться краще орієнтуватись у порядку розташування цифр у числі та навчиться сприймати їх як щось цілісне.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.1
Додавання до 100 000
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися