Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Дитина вже додавала три числа раніше, щоправда у цих випадках учень діяв здебільшого через зазначену у виразі послідовність, яка була оформлена круглими дужками: та пара доданків, яка ізольована у круглі дужки, опрацьовується першою, і вже до отриманого числа додається третій доданок. Але насправді порядок додавання не має значення, що дитина зрозуміла за допомогою попереднього завдання. Тож у цій вправі учень шукатиме суму у прикладі з додаванням трьох чисел, де дужок не буде. На кожному етапі вправи перед учнем буде по одному такому прикладу. Важливо, що працюватиме дитина з досить великими числами – до ста тисяч. При цьому відсутність дужок є, певною мірою, перевагою – дитина сама вибирає, яку пару доданків опрацювати в першу чергу, з чого легше буде почати. Коли учень знайде суму двох доданків, то має до неї (запамʼятавши це число) додати третій доданок. Коли учень зробить і це, то залишається тільки знайти загальну суму трьох чисел, вибравши правильний варіант серед наданих під виразом. Варіанти є орієнтиром, адже один з них гарантовано правильний. Ця вправа є досить складною, адже учню доведеться не тільки правильно виконати дію додавання двох пʼятицифрових чисел двічі, а й тримати у памʼяті велике число – суму перших двох доданків. Тож ця вправа дійсно удосконалює вміння дитини додавати до ста тисяч і тренує памʼять, а також увагу. Дуже важливо, аби учень не заплутався у розрядах, адже цифри подаються у ряд, а не у стовпчик.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.6
Додавання трьох чисел
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися