Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Використання таблиці для доповнення прикладів з математичною дією є для дитини чимось досить відомим і опрацьованим завдяки досвіду роботи над іншими темами у попередніх завданнях. Проте цього разу учень користуватиметься таблицею для виконання дії ділення. Перед дитиною на екрані на кожному етапі завдання міститься зображення таблиці, де кожен стовпчик – частина прикладу з дією ділення. Стовпчики називаються відповідно: «Ділене», «Дільник» і «Частка». Кожен горизонтальний ряд – це окремий приклад з дією ділення. Особливість таблиці втому, що для кожного прикладу є одна клітинка, де нема числа. Ці порожні клітинки роблять приклади неповними. Пропущеними можуть бути будь-які елементи прикладу, але якщо одного з них нема, то інші відомі. Таким чином дитина, виконуючи це завдання, водночас тренується і виконувати, власне, ділення, і дізнаватись значення невідомих членів прикладів, що містять цю операцію. Якщо у рядку з прикладом порожньою є клітинка з часткою, то дитина просто виконує дію ділення. Якщо ж порожня клітинка з діленим, то дільник і частка перемножуються між собою. Нарешті, якщо дільник є невідомим, то ділене треба розділити на частку. Нерівнозначність елементів ділення відрізняє цю дію від множення, хоча, з іншого боку, дитина завдяки цій вправі краще розуміє звʼязок цих протилежних дій, адже ділене в прикладі з діленням є добутком в «дзеркальному» варіанті цього ж прикладу з множенням. Варіантів чисел, які треба розмістити у порожніх клітинках, нема, дитина має самостійно вписати числа у таблицю, що переводить учня на новий рівень самостійності у роботі з таким форматом інформації. 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.6
Доповнюємо таблицю
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися