Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Математична задачка – один із головних засобів вивчення цієї дисципліни. Окрім образності та опису цілком життєвих обставин, за яких може знадобитись знання математики, задачка має ще одну чесноту: її розвʼязування вимагає від дитини справжнього розуміння поставленої теми. От з прикладом все простіше: є символи, які трактуються однобоко, є порядок елементів, що впливає у деяких випадках на взаємодію чисел. І все – залишається лише виконати математичну дію, характер якої очевидний завдяки однозначності символів. Для розвʼязування ж задачки дитина має розуміти, як само взаємодіють описані в умовах обʼєкти та їхня кількість, які операції треба виконати задля знаходження результату. Адже зазвичай у задачці не вказується прямо потрібна дія – учень має сам зрозуміти, що треба зробити. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься дописувати умови математичної задачки. На екрані перед учнем міститься нова для кожного наступного етапу задачка. Вона є незавершеною, наприклад, у ній може забракнути питання. Учень читає умови, що є у наявності. Їх цілком вистачить для того, щоб зрозуміти, чого саме бракує. Дитина має вибрати з-поміж кількох варіантів той елемент задачки, яким треба її завершити, аби вона стала повноцінною. Щоб це зробити, треба зрозуміти взаємодію персонажів та чисел і те, як, знаючи описане на екрані, можна поставити питання і до чого. Коли дитина дописує задачку, то проходить на наступний етап вправи до нового подібного випадку, але умови задачки будуть вже інші.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Д.5
Дописуємо задачу
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися