Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Досить рідко людина йде у магазин або на ринок за лише одним товаром, однією покупкою. Здебільшого, маючи певну суму на витрати, людина планує придбати кілька речей. У ході виконання цього завдання дитина примірить на себе роль такого покупця. На екрані перед учнем міститься малюнок – досить багатоелементний та цікавий у своїх деталях. На екрані зображено персонажа, який і є покупцем, що має обмежену кількість грошей, але зайшов у магазин, скажімо, у кондитерську лавку, аби витратити всію цю суму. Поряд з персонажем є кілька товарів, але купити він може не всі. Завдання, яке ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб допомогти цьому герою витратити всю суму грошей, яка є у нього в наявності, купивши як можна більше предметів у цьому магазині. Сума грошей, яку треба витратити, вказана у формулюванні завдання ,що міститься над ілюстрацією. Кожен з предметів, які можна купити в магазині, підписано за їхньою вартістю. Отже, дитина шукає ті товари, чия вартість у сумі дає рівно таку кількість гривень та копійок, яка є у персонажа при собі. Коли учень знаходить ці обʼєкти, то виділяє їх, після чого проходить на наступний етап завдання, де декорації змінюються: вже іншому персонажу треба допомогти витратити його гроші у новому магазині. Зміна товарів, як і вартості на кожен з них, є стимулятором для посилення цікавості учня до виконання цього завдання, адже різноманіття предметів для опрацювання є одним із способів краще вжитись у роль покупця.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
І.6
Гра "Покупець"
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися