Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Виконання логічних завдань розвиває кілька сторін розумових здібностей дитини. Звісно, такі вправи повʼазані з математикою, але, крім того, логічні задачки розвивають увагу, памʼять, концентрацію та аналітичне мислення. Особливо корисними у цьому є завдання, де учень працює з різними символами, як, наприклад, ця вправа. Насправді, з символами дитина стикається кожного дня – і по кілька разів. Нащо далеко шукати, якщо цифри – теж цілком умовні символи, які використовуються для передачі на письмі кількості умовних обʼєктів. Працювати ж з додатковими символами для виконання різних математичних дій – значить додавати у звичайну символічну систему нові одиниці, а це є дуже істотне тренуванням для учня. На екрані перед дитиною міститься кілька математичних прикладів, де замість головних елементів умовні символи, котрі набувають певного математичного значення тільки в рамках даного завдання. Результатом кожного прикладу є звичне число. Воно є орієнтиром: знаючи відповідь, дитина може здогадатись, які саме числа ховаються за умовними позначеннями на кшталт трикутників та кіл. Для того, щоб у сусідньому полі ввести числа для розшифрування цих символів, дитина має сприймати всі приклади як одну систему, памʼятаючи, що, якщо у одному прикладі зелене коло означає трійку, то це ж число треба підставляти під цю фігуру й в усіх інших виразах в межах даного етапу. Коли дитина розшифрує значення всіх фігур, то пройде на наступний рівень завдання. Там приклади будуть іншими, як і символи у них.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ж.2
Логічні завдання
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися