Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Коли дитина тільки опановує тему площі геометричних фігур, дуже важливо, аби учень стикався з цією величиною у різноманітних завданнях. У ході виконання цієї вправи дитина вибиратиме одну з фігур саме за площею як за головним критерієм оцінки. На екрані перед дитиною містить кілька геометричних фігур, кожна з яких складається з квадратиків – вже відомих учню квадратних одиниць. Фігури можуть мати нетипову форму, своєрідний контур, деякі квадратні одиниці можуть виступати за межі силуету – це зроблено навмисно, аби дитина для того, щоб дізнатись площу фігури, була змушена рахувати всі квадратики, які в неї входять. У завданні, формулювання якого міститься над фігурами, вказано, яку саме треба знайти: з найменшою площею, або з найбільшою. Дитина вибирає потрібну фігуру, після чого рахує кількість квадратиків у ній. Далі дитина визначає кількість квадратних одиниць у потрібній фігурі, вибираючи з-поміж кількох варіантів той, який є правильним. Коли дитина робить свій вибір, то проходить на наступний етап завдання, де будуть інші фігури, хоча механіка виконання вправи буде така сама. Якщо на попередньому рівні треба було знайти, чому дорівнює найбільша площа з поданих фігур, то на новому треба буде знайти найменшу. Завдяки цій вправі дитина краще розуміє, як площа фігури співвідноситься з досить абстрактним поняттям її розміру, та тренується працювати з даною величиною.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Л.6
Менша/більша площа
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися