Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Навчаючись у четвертому класі, дитина вже має досить великий багаж знань з математики. Деякі теми варто повторити, особливо враховуючи те, що дитина, у ході виконання вправ цього циклу, буде працювати з досить великими числами. Виконуючи це завдання, дитина шукатиме місце цифри у числі. На екрані перед учнем міститься число – нове для кожного наступного етапу завдання. Число завжди досить велике – до ста тисяч, і різноманітне, адже кожен розряд представлено іншою цифрою. У завданні, формулювання якого є над числом, вказана назва потрібного розряду. Наприклад, «одиниці тисяч», «десятки тисяч», «одиниці» тощо. Отже, дитина шукає потрібний розряд і виділяє ту цифру, яку там знаходить. Коли дитина це робить, то проходить на наступний етап, де, окрім нового числа, буде й нове завдання. Ця вправа досить легка для виконання і є, скоріше, розминкою – виконати це завдання досить легко. Проте за допомогою цієї вправи учень зможе згадати про свої знання розрядів числа. Це дуже важливо, бо корисно не тільки для подальшого вивчення тем, де будуть великі цифри, а й для розвитку уваги, концентрації та памʼяті. Хоча цифри є єдиним обʼєктом для роботи, на екрані також будуть різні додаткові образи, наприклад, зображення персонажів, які також вивчають цифри. Наявність цих героїв не можна назвати інформативним, а є виправданим лише з естетичної точки зору, проте саме ці ілюстрації привертають увагу дитини до виконання вправи.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.1
Місце цифри в числі
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися