Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Працювати з великими числами завжди важче, ніж з малими. Це стосується будь-яких математичних операцій. Проте у всіх правилах є виключення, в тому числі і в цьому. Як вже відомо дитині, для ділення підходять не всі числа просто тому, що є природні обмеження за кратністю. Наприклад, на двійку можуть бути поділені будь-які парні числа, але ніколи – непарні. Чим більше дільник, тим менше можливих ділених. Проте є й зворотний звʼязок – якщо ділене велике, то дільників, які б могли йому підійти, теж можна підібрати досить значну кількість. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься саме в цьому. На екрані перед учнем міститься зображення порожнього блокноту. У завданні, формулювання якого міститься над цим малюнком, вказано число, яке є діленим. До нього треба підібрати всі кратні, тобто такі, на які можна його розділити. Варіанти містяться відповідно під блокнотом. Учень уважно їх вивчає і намагається розділити число із завдання на кожне з тих, що розміщені під малюнком по черзі. Ділене із завдання є досить великим числом, тож в якості кратних до нього підійде кілька варіантів із наведених нижче. Вибирати їх треба за наступним критерієм. Якщо ділене є парним числом, то дільник – теж обовʼязково парним. Також треба звертати увагу на останні цифри, тобто на цифри у найменшому розряді діленого. Коли учень переносить у блокнот всі числа, які йому підходять, то проходить на наступний етап. За допомогою цього завдання дитина зможе дійсно добре розвинути інтуітивне розуміння чисел і разом з тим – практикуватиметься у, власне, діленні. Крім того, ця вправа допомагає дитині краще запамʼятати пари чисел за кратністю.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.12
На які числа можна поділити?
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися