Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

У ході виконання цього завдання дитина знову примірить на себе роль детектива, допомагаючи знайти за описом геометричну фігуру, але цього разу – обʼємну, тобто тривимірну. На екрані перед дитиною міститься зображення кількох таких фігур, поряд з якими містить список особливих прикмет, до якого підходить тільки одна з них. Також учень бачить вже знайомий образ детектива, який веде розслідування. Учень знову виступає в якості його помічника. Дитина уважно оглядає список особливих прикмет, після чого шукає серед фігур ту єдину, яка підходить під кожен з пунктів. Це особливо важливо. Справа в тому, що ці фігури можуть бути схожими якщо не зовнішньо, то за наявністю однієї або навіть двох з трьох спільних рис. Проте всі прикмети відповідають опису тільки однієї з них. Учень, виділивши правильну, проходить на наступний етап завдання, де зіштовхнеться з новою «детективною справою» по розшуку фігури вже за іншими прикметами. Ця вправа, маючи досить сильний ігровий аспект, тим не менш, відіграє досить істотну роль у розвитку дитини, адже має відразу кілька значень. Перше – учень повторює особливості фігур та їхні назви, особливо, якщо поруч є батьки, яким би дитина могла називати ці фігури по черзі. Друге – дитина розуміє, що спільні риси можуть бути у фігур, що зовнішньо зовсім не схожі. Це особливість тривимірних фігур, котрі можуть відрізнятись буквально одною деталлю, але вона, ця деталь дійсно сильно змінює зовнішність фігури.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
К.5
Опис об'ємних фігур
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися