Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа є, певною мірою, парою і водночас антиподом до попереднього завдання. Якщо у ході виконання минулої вправи треба було звичайний дріб перетворити на десятковий, то тут все навпаки. Перед учнем на екрані міститься десятковий дріб.  Через знак рівності від нього – порожня область, але зрозуміло, що там має бути дріб звичайний – є своя клітинка для знаменника і є своя – для чисельника. Дитина, розуміючи, як повʼязані ці елементи у дробі та те, як вони зображуються у випадку саме з дробами десятковими, має серед чисел, які знаходяться під цією рівністю вибрати два варіанти – один для знаменника і інший – для чисельника. Власне, вибір досить простий. Знаменником має завжди бути число, яке є круглим і мати одиницю, наприклад, «1000» або «1000». Визначити легко – треба подивитись, в якому розряді знаходиться значуще число у десятковому дробі. Наприклад, якщо це «0,06», то шістка знаходиться у розряді сотих, відтак знаменник – число «100». Чисельник міститься значуще число, тобто те, що, власне, знаходиться після коми. Важливо памʼятати, що між знаменником і дробі та чисельником є певний звʼязок. Чисельник – це ділене, те, що ділять, а знаменник – те, на скільки частин це ділять, тобто дільник. Тому десяткові дроби мають саме цей формат зображення: замість цілого нуль, а після коми – частина цілого, яка знаходиться у розряді, що вказує на те, скільки всього цих частин було. Ця вправа є досить важливою для розуміння всієї теми десяткових дробів, а також – для майбутнього виконання інших, більш складних вправ по перетворенню одного типу дробів в інший.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
П.10
Перетворення десяткового в звичайний дріб
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися