Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Кожен символ у багатоцифровому числі може означати й окреме своє число. У ході виконання цього завдання дитина представлятиме велике число саме таким способом – як набір доданків, де кожен розряд виражений своїм числом. На екрані перед учнем міститься такий набір – новий для кожного наступного етапу завдання. Доданки не змінюють значущі числа одне одного. Натомість вони просто стають у одне велике багатоцифрове число. Це можливо тільки тоді, коли у доданку є тільки одне значуще число, а всі інші розряди виражені нулями, які використовуються суто для позначення величини цього числа. Наприклад, такими ось доданками є числа «800», «60» та «5», які дають у сумі число «865». Як видно у цьому прикладі ці, числа при додаванні фактично не змінюються – кожна значуща цифра заміняє нуль і все. Виконуючи це завдання, дитина на кожному рівні працюватиме з подібними випадками, але числа будуть значно більшими – до ста тисяч. Отже, перед дитиною набір подібних доданків буде змінюватись на кожному етапі, і до кожного набору треба підібрати число суму – те багатоцифрове число, яке складається з усіх значущих цифр доданків, які посіли своє місце. Саме відповідність за розрядами є головним критерієм при виборі варіанта числа, яке формують доданки. Варіантів буде кілька, і деякі з них будуть схожими на правильну відповідь, проте цифри будуть переплутані – ті, які мають бути на місці десятків, будуть на місці сотень тощо. Тож дитині доведеться не просто знайти число з відповідним набором цифр, а й правильно розмістити їх по розрядах, щоб вибрати потрібний варіант.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.2
Перетворення розрядів числа
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися