Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Перехід одних одиниць вимірювання у інші відбувається здебільшого з круглими числами, що містять тільки одиницю в якості значущої цифри. Наприклад, у кілометрі є 1000 метрів, а у дециметрі – 10 сантиметрів. Переводячи різні одиниці виміру в умовах реального виконання завдань (як академічних, так і життєвих), досить рідко доводиться працювати саме з такими числами, значення яких можна перевести з одного розряду в інших без залишку. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься перетворювати числа саме із залишком і робити це правильно. На екрані перед учнем міститься той чи інший параметр, наприклад, довжина, яку виміряли у сантиметрах. Число точне, проте надто велике. Відтак треба перевести його у іншу одиницю виміру. Проте тільки деякі розряди цієї цифри перейдуть в іншу одиницю, тоді як найменші залишаться у залишку. Наприклад, треба перевести у метри 560 сантиметрів. Дитина знає, що сантиметрів у метрі сто, а значить саме цифра, яка знаходиться у цьому розряді (а якби число було більшим, то й інші, більші розряди теж) переходить до метрів, а всі менші розряди залишаються у сантиметрах. В результаті виходить «5 метрів та 60 сантиметрів». Під малюнком з зображенням великого числа є кілька варіантів того, яким має бути результат цього перетворення. Ці варіанти є підказками-орієнтирами. Дитина вибирає той, який вважає правильним, після чого проходить на наступний етап завдання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ї.5
Перетворення з залишком
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися