Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Розмір – це поняття досить відносне, яке залежить саме від точки зору, тобто від того, якого підходу дотримується той, хто цікавиться розміром чого-небудь. Це стосується як звичайних предметів (відтак є категорія довжини, ширини, висоти тощо), а також геометричних фігур. Один із способів дізнатись розмір предмета – це встановити його периметр. Периметр є сумою довжин сторін геометричної фігури, що є двомірною. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься знаходити саме його. На екрані перед учнем міститься зображення геометричної фігури, що має лише два виміри, тобто необʼємної. Довжина кожної сторони позначена. Щоб знайти периметр, учень має додати всі ці сторони між собою, знаходячи суму. Після цього учень вписує число-результат у порожню клітинку під зображенням фігури і проходить на наступний етап, де треба виконати аналогічні дії. Важливо, щоб дитина розуміла: вона має різні можливості для знаходження периметра. Наприклад, якщо треба опрацювати рівносторонній трикутник, то не обовʼязково додавати між собою всі його сторони – можна натомість помножити одну з них на три, щоб дізнатись периметр. Але це справедливо тільки для фігур, чиї сторони рівні.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Л.1
Периметр
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися