Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Здебільшого дитина сприймає такі величини як площа та периметр суто як академічні явища, знання яких потрібні тільки за шкільною партою. Проте це не так: знання того, як знайти периметр, може знадобитись і в житті, при чому у звичайних побутових ситуаціях, які у будуть описуватись у ході виконання цього завдання. На екрані перед дитиною на кожному етапі вправи містяться умови математичної задачі, де фігуруватиме периметр як один з етапів до знаходження остаточної відповіді на питання до задачки. Дитина уважно читає задачу, розуміючи її сюжет і, головне, те, як з його умовами можуть бути повʼязані такі величини, як периметр. Наприклад, учень має знайти загальний розмір стрічки, знаючи довжину та ширину її, а також те, що подарунок обгорнуть нею двічі. У такому випадку дитина спочатку сумує всі сторони стрічки, знаходячи, власне, периметр. Проте це не все – далі дитина має помножити число, що вийшло у результаті, на два, адже рівно стільки цією стрічкою обгорнули подарунок. Тож периметр виступає у якості проміжної відповіді. Коли дитина виконає всі дії та знайде остаточний результат, то для переходу до нової задачки залишиться тільки вибрати це число з-поміж інших варіантів, що вказані під умовами вправи. Задачі, попри досить буденне оформлення, розповідають про казкових персонажів та супроводжуються гарними та якісними малюнками, аби привернути увагу дитини до даної теми.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Л.10
Периметр у житті
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися