Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Окрім знаходження периметра є ще одна досить розповсюджена методика пошуку розміру геометричної фігури. Йде мова про площу, тобто те, який розмір умовного уявного поля площини займає та чи інша фігура. Правило знаходження площі зовсім не таке, як у випадку з периметром: треба не знайти суму сторін, а знайти їхній добуток. У ході виконання цього завдання дитина не просто практикуватиметься у цьому, а й зрозуміє, чому саме ця формула використовується для знаходження площі. На екрані перед учнем міститься зображення досить нетипової геометричної фігури, яка складається з багатьох маленьких квадратиків, квадратних одиниць. Вони мають інший колір, ніж загалом робоче поле, на якому ця фігура зображується – таким чином позначається, що ці квадратики і відповідно вся фігура, що з них будується, ніби заповнюють робоче поле собою. Завдання, яке ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб дізнатись площу цієї фігури, яка і вимірюється у квадратних одиницях. Оскільки форма фігур завжди рвана, нетипова, то простим множенням тут не обійдешся – треба просто порахувати кількість цих квадратиків. Зробивши це, дитина вводить у порожню клітинку під фігурою число-відповідь, після чого проходить на наступний етап завдання. Таким чином учень розуміє, що фігури можуть бути нетиповими, проте правило знаходження площі завжди одне й те саме – треба знайти кількість квадратних одиниць, які складають цю фігуру.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Л.4
Площа
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися