Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Порівняння дробів – значно більш складне завдання, ніж порівняння звичайних чисел. Справа в тому, що будь-який дріб – це частина цілого. Знаменник означає, на скільки частин це саме ціле було розділене, а чисельник – скільки частин було задіяно. Отже, порівнюючи дроби, треба звертати увагу, перш за все, памʼятати, що вони – умовно повʼязані з одиницею. Далі учень має дивитись на знаменники. Чим більше число на цьому місці, тим на більшу кількість частин розділено одиницю і тим менші ці частини. Відтак, якщо у одному дробі у знаменнику «15», а в іншому – «10», а в чисельнику в обох пʼятірка, то другий більший, адже пʼятірка відносно десятки – це половина, а відносно «15» це третина. У ході виконання цього завдання дитина порівнюватиме дроби за допомогою числового променя. На екрані перед учнем міститься зображення цього променя, на якому є кілька дробів. Всі вони різні, деякі мають однаковий знаменник, інші – ні. Учень має вибрати той, який вказано у завданні – найбільший чи найменший. В залежності від етапу вправи завдання змінюється. Знайти потрібний дріб дуже легко – треба просто вибрати найближчий до нуля (якщо треба знайти найменший) або найбільш далекий від нього (у випадку, коли треба знайти найбільший дріб). Проте головне – дитина завдяки правильному роз положенню дробів на числовій прямій зрозуміє, як вони взаємоповʼязані між собою. Наприклад, що дріб зі знаменником «14» і чисельником «8» знаходиться між тими, в яких знаменники «7», а чисельники – числа «2» та «6».  

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
М.10
Порівняння дробів за числовим променем
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися