Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Спосіб зображення кількості умовних обʼєктів на письмі за допомогою цифрових символів, які прийнято називати арабськими, має кілька особливостей, які впливають на сприйняття чисел. Зокрема розряди – коли одиниці перетворюються на десятки, а десятки на сотні (і так – до безмежності), то з лівої сторони до них дописується ще одна цифра. Отже у багатоцифровому числі кожен символ має значення. Значущі цифри позначають кількість цього розряду, а нуль – просто його наявність. При цьому важливо розуміти значення розрядів та те, як у  числі вони взаємодіють. Наприклад, сполучення «7 тисяч» містить тільки одну цифру, тоді як назва її розряду заміняє все інше, але це ж число можна було б записати у іншому форматі: «7 000»  – тут кількість нулів означає розряд. У ході виконання цього завдання дитина вчитиметься «перекладати» слова, що називають розряд, у кількість нулів і навпаки. На екрані на кожному етапі вправи міститься рівність, де з одного боку число представлено у формі суто цифровій (значуща цифра та нулі, які своєю кількістю позначають розряд), а через знак рівності – те саме число, де замість нулів слово, яким цей розряд називається. Рівність є незавершеною, адже в залежності від етапу у ній може бракувати значущої цифри біля слова, що позначає розряд, або правильної кількості нулів біля цифри з іншого боку тощо. Завдання, яке ставиться перед учнем, полягає як раз у тому, щоб зробити цю рівністю доконаною, вписавши пропущені елементи у порожні клітинки. Коли дитина вписує чи то значущі числа, чи то нулі, то розуміє значення кожного розряду та його співвідношення з іншими у складі великої цифри.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.12
Розрядні одиниці
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися