Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ділення великих чисел є досить складним процесом, виконання якого реалізувати іноді важче, ніж множення таких самих багатоцифрових величин. Проте є способи дати дитині можливість поступово призвичаїтись до нового типу прикладів. І головним є надання можливості дійсно зрозуміти числа, з якими учень працюватиме. Спочатку тренуючи вміння оцінити та зрозуміти приклад, можна згодом більш успішно навчити дитину, власне, діленню з багатоцифровими числами. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься визначати кількість цифр у частці. На екрані перед учнем міститься зображення математичного прикладу з дією ділення. Для кожного наступного етапу приклад буде новий, проте завжди як ділене, так і дільник є багатоцифровими числами. Завдання, яке ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб серед варіантів, які розміщені під прикладом, вибрати той, який передає кількість цифр у частці, тобто числі, яке є результатом цього прикладу. Таким чином розвʼязувати його і шукати точне число-частку не доведеться – треба лише приблизно оцінити результат дії. Зробити це можна наступним чином. Якщо дільник є круглим числом (в такому випадку ділене теж має бути таким), то число нулів дільника забирає стільки ж у діленого. Після цього треба подивитись на найбільший розряд діленого. Якщо він більший за дільник, то далі кількість цифр не зменшиться. Але якщо ця цифра менша, то у частці буде ще на одну цифру менше, ніж у діленому. Коли дитина робить свій вибір серед чисел під прикладом, то проходить на наступний етап до нового виразу. Ця вправа є дуже важливою саме для того, щоб дитина зрозуміла саму механіку ділення, спосіб виконання цієї дії у прикладі.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.20
Скільки цифр у частці?
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися