Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Сортування – особливий формат роботи, який не зосереджується на самих обчисленнях, але у випадку з виконанням математичних завдань все ж без них не обійдешся. І це добре – дитина не сприймає такі вправи як щось схоже на шкільні нудні уроки, проте тренує у ході їхнього виконання ті навички, які повʼязані з роботою з числами і, зокрема у цьому завданні, з дробами. Виконуючи цю вправу, учень займатиметься сортуванням десяткових дробів. На екрані перед дитиною міститься ряд дробів – новий для кожного наступного етапу завдання. Всі ці дроби різні, але досить подібні між собою, бо більшість має спільний знаменник. Над рядом дробів є завдання, у якому сформульовано критерій для сортування. Наприклад, треба вибрати ті, які є еквівалентними певному десятковому дробу. В такому випадку учень має перевести всі звичайні дроби у десяткові та вибрати потрібні варіанти. Тож дитина, виконуючи цю вправу, займається досить знайомими справами, але з іншою метою – для сортування виразів, а не просто для знаходження результату. Крім того, на екрані учню зустрічається вже знайомий йому персонаж – приватний детектив, що шукатиме дріб разом з учнем. Він буде світити ліхтариком і додавати вправі детективного елементу, тобто посилювати ігровий аспект. Учень має не просто переводити дроби з одного виду в інший. Перевіряється і розуміння дробів як таких. Наприклад, «0,5» є десятковим дробом, який можна назвати одним словом – «половина». Відтак йому підійдуть і всі інші дроби, чий чисельники вдвічі менший від знаменник, а значить їх (виконавши ділення на відповідні числа) можна перетворити на дріб з чисельником «1» та знаменником «2».

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
П.17
Сортування десяткових дробів
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися