Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Завдяки рівнозначності множників порядок та характер цих компонентів не є важливим при виконанні множення. Те саме стосується і додавання. Єдина умова для віднімання – аби лише зменшуване було більше, ніж  відʼємник. Проте з діленням все складніше. Навіть на двійку можна розділити тільки половину чисел – власне, парні числа. Ще менше чисел можна розділити на трійку. Раніше особлива увага приділялася пошуку діленого і дільника до нього таким чином, щоб вони могли взаємодіяти без залишку, тобто, щоб початкове число можна було розділити порівну на дільник. Проте, якщо вийти за рамки цих обмежень, ділити можна буде будь-які числа – просто доведеться враховувати залишок, тобто ту частину числа, яку розділити рівно вже не вдасться. Цьому й присвячено дану вправу. На екрані перед учнем міститься текст задачки, яка описує цілком побутову ситуацію, де при діленні є залишок. Такі ситуації дуже життєві і завдяки сюжетним умовам дитині простіше розібратися з темою. Наприклад, в автосервіс завезли «50» колес. Для встановлення колес в один день туди заїхало десяток автівок (і дійсно в будь-якому магазині чи сервісі товару на продаж є більше, ніж покупців – про запас), тож питання в тому, скільки колес залишилось. Щоб вирішити цю задачку, як і будь-яку подібного виду, дитина має знайти ділене, яке є найближчим меншим до вказаного у завданні. Після цього учень просто віднімає його від того числа, що вказане у завданні і дізнається залишок. Якщо машин було «10», то на кожну встановили по чотири колеса. Значить із «50» колес використали «40», і десяток залишився. Варіанти відповіді про залишок знаходяться під текстом задачки.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.7
Уявлення про остачу
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися