Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Здебільшого для зображення числа використовуються цифри – універсальні (тобто підходящі для використання у будь-якій мові) умовні (оскільки підходять для передачі кількості будь-яких обʼєктів) символи, значення яких залежить як від індивідуального способу зображення кожного з них, так і від їхнього місця серед інших цифр у числі. Адже місце цифри відносно інших вказує на її розряд. Проте у ході виконання цього завдання дитина буде працювати з іншими способами позначення кількості. На кожному етапі перед дитиною міститься зображення кількох фігур. Вони всі в свою чергу будуються з кубів. Поодинокі куби, які стоять окремо одне від одного, вказують на число, яке треба помістити в розряд одиниць. Коли вони утворюють вертикальну колонку з кубів, то їхня кількість вказує на число десятків (якщо колонка менша за «десять» у висоту, то це число має бути в розряді одиниць). Куби утворюють пласкі плити. Кожна означає одну сотню. А коли куби утворюють великий куб, то він означає одну тисячу. Отже, кількість фігур означає число, а їхній тип – розряд, якому це число належить. Завдання, яке ставиться перед дитиною, полягає у тому, щоб розшифрувати число, яке передається кубами. Кількість великих кубів передається цифрою у розряді тисячу, кількість пласких плит – цифрою у розряді сотень і так до кінця числа. Цікаво, що кількість маленьких кубів дійсно відповідає цьому числу, але рахувати їх по одному надто довго і марно, особливо, якщо число велике. Пройти на наступний етап до нового аналогічного завдання дитина може тоді, коли у цифровому форматі позначить число, зашифроване у кубах.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.11
Зображення числа
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися