Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Віднімання – це протилежний процес до додавання. При виконанні даної дії початкове число зменшується. Якщо ж йде мова про роботу з дробами, треба памʼятати те, чим вони є, а саме – частинами цілого. Тобто під час віднімання одного десяткового дробу від іншого одна частина цілого стає ще меншою. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься у відніманні саме десяткових дробів. На екрані перед учнем міститься математичний приклад з десятковими дробами – новими для кожного наступного етапу. Єдине, що не змінюється, – у кожному прикладі дитина буде стикатись з дією віднімання. Загалом, віднімання десяткових дробів не є складним процесом. Важливо не заплутатись в розрядах, памʼятаючи, що означає кожна цифра після коми. Дитині може допомогти наступний принцип роботи. Треба сприймати дроби як звичайні числа, просто не забуваючи додавати нулі, якщо це потрібно. Наприклад, якщо треба від «0,2» відняти «0,034», то це все рівно, що відняти від «0,200». Тобто до значущої цифри зменшуваного треба дописати стільки нулів, щоб кількість розрядів у компонентах прикладу співпадала. Після цього, як і у випадку з відніманням звичайних чисел, залишається просто виконати дію віднімання по розрядах: тисячні відняти від тисячних, соті – від сотих, десяті – від десятих. Коли учень це зробить, залишається просто вибрати один з поданих варіантів у якості відповіді, перемістивши його у порожню клітинку після знаку рівності. Коли дитина це зробить, то пройде на наступний етап завдання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Р.2
Віднімання десяткових дробів
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися