Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Пряма – це одна з основних геометричних фігур. Вона вважається основною разом з точкою та площиною не лише тому, що входить фактично до будь-якої іншої фігури у тому чи іншому вигляді, а й тому, що знайти визначення прямій дуже складно, адже не можна її назвати «безкінечною лінією». Проте головне – це не визначення, а властивості прямої. Наприклад, відомо, що паралельні прямі ніколи не перетинаються. Будь-яка пряма, що не обмежена точкою, може продовжитись в обидва боки безкінечно далеко, однак навіть тоді паралельні прямі не перетнуться ніколи. З іншого боку пряму, що не є паралельними, можуть перетнутися або вже це роблять, і якщо вони утворюють прямий кут, то вважаються перпендикулярними. Вміння впізнати всі окремі випадки взаємовідношень між прямими є важливим для вивчення геометрії у подальшому, і цьому й присвячено дане завдання. На екрані перед учнем міститься зображення двох прямих, яке знаходиться на шкільній дошці. Учень вивчає його та вибирає один з варіантів того, як вони взаємодіють: чи є паралельними, чи перетинаються, і чи є перпендикулярними у такому випадку. Вибравши один з варіантів відповіді, які знаходяться під зображенням прямих, дитина проходить на наступний етап завдання, де треба виконати аналогічні дії вже з іншими прямими.  Ця вправа є досить легкою, проте її якісне виконання дуже важливо, бо те, як саме взаємодіють відрізки прямої у рамках різних геометричних фігур, впливає і на їх сприйняття. Адже, скажімо, відомо, що сторони прямокутника можуть бути або перпендикулярними або паралельними – на цьому будується визначенням даної фігури загалом.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
К.9
Відношення прямих
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися