Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Для того, щоб ефективно працювати з десятковими дробами, перш за все, необхідно добре розуміти, як визначити, котрий з них більший, а котрий – менший. Справа в тому, що десяткові дроби, хоча зовнішньо й схожі на звичайні числа, все ж до цілих чисел не належать, а відтак особливу увагу треба надавати тому, скільки знаків після коми вони мають. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься відтворювати порядок дробів десяткового типу, вибираючи, який з них більший, а який – менший. На екрані перед учнем міститься ряд дробів цього типу. Всі вони різні і розташовані спочатку у хаотичному порядку. Завдання, яке ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб змінити розташування дробів певним чином: або перемістити їх у порядку спадання, або у порядку зростання – все залежить від завдання, яке дається для кожного конкретного рівня вправи. Учень переміщує дроби, а для цього необхідно знати, який дріб більший, а який менший. Принципи цієї диференціації досить прості. Чим ближче до розряду цілих дробовий розряд (тобто чим ближче цифра до коми), тим більше дріб. Наприклад, «9,1» більший, ніж «9,09». Головне тут – не заплутатись. Коли учень переміщує дроби у правильному порядку, то проходить на наступний етап завдання, де треба буде виконати аналогічні дії з іншими дробами. Важливо, що їх на кожному рівні буде досить багато, тож учню доведеться порівнювати між собою відразу кілька чисел водночас, а це тренує означене вміння значно краще, ніж порівняння всього лише двох дробів.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
П.15
Відтворюємо порядок
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися