Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Дійшовши до цього етапу вивчення теми множення дробів, дитина вже розуміє більшість особливостей та тонкощів цього процесу. Крім того, учень вже має досить великий досвід у роботі з випадками множення двох дробів. Досі дитина стикалась з випадками, коли результат математичного виразу вже був відомим. Цього разу учень робить головний крок у вивченні цієї теми – самостійно знаходить відповідь на приклад. На екрані перед учнем міститься вираз, що має два множникм, і обидва є дробами. Завдання, яке ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб знайти добуток, тобто обчислити результат цього множення. Для цього окремо треба перемножити знаменник і  чисельник, вписавши результат кожної дії на своє місце у дріб, який є результатом дії. Коли учень це зробить, то пройде на наступний етап завдання до нового аналогічного прикладу. Ця вправа є головною у всій цій темі, адже попередні завдання лише готували дитину до того, щоб вона навчилась сама множити дроби, і саме тут учень виконуватиме цю дію самостійно. Виконуючи дію множення, дитина стикатиметься з досить маленькими числами, проте головне – памʼятати, як вони взаємодіють, що означають. Крім того важливо, що учень не вибирає з-поміж кількох варіантів відповіді, а сам вписує результат обчислень у порожні клітинки. Така самостійність підводить підсумок під всім вивченням даної теми, адже означає, що учень нарешті оволодів множенням дробів на достатньому рівні.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
О.10
Відтворюємо результат
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися