Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Дія додавання цікава тим, що всі її складові, окрім суми (тобто всі доданки) є повністю рівнозначними. Це надає даній дії кілька особливих властивостей. Першою можна назвати переставну. З нею дитина знайомиться у першу чергу. Згідно з нею перестановка чисел-доданків місцями при додаванні не відображається на сумі. Адже не важливо, чи до трійки додати двійку, чи навпаки – завжди буде пʼятірка. Другою властивістю є сполучна. Завдяки ній дитина знає, що, якщо до суми двох доданків додати третє число, то загальна сума буде такою ж, як і в прикладі, де третє число і один з двох перших доданків були переставлені місцями. Тому, якщо у прикладі є тільки дія додавання, не важливо, який з трьох доданків першим до дається до іншого. Виконуючи це завдання, дитина повторить свої знання цих властивостей. На екрані перед дитиною на кожному етапі міститься зображення виразу, який є прикладом однієї з властивостей додавання. Вираз є неповним – у ньому бракує одного з елементів, на місці якого знаходиться порожня клітинка. Вписати туди потрібне число досить легко. Оскільки по обох сторонах від знаку рівності, по суті, однакові приклади просто з різною формою подачі дії додавання, дитині треба порівняти доданки і вписати у порожню клітинку пропущений. Коли учень це зробить, залишається вибрати з-поміж двох властивостей, які будуть перелічені під виразом, ту, яку тільки що опрацювала дитина. Таким чином учень не лише на практиці усвідомлює універсальність властивостей додавання, а й повʼязує окремі його випадки з цією дією.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.5
Властивості додавання
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися