Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Досить часто людина купує не один предмет, а відразу кілька: наприклад, кілька кілограм яблук, дві-три пачки або пляшки молока, дві буханки хлібу тощо. Це відбувається тому, що лише одна штука того чи іншого товару здебільшого не може задовольнити потреби покупця надовго, а йти заради лише однієї короткостроково корисної покупки у магазин більшість людей вважає марним. Проте, витрачаючи гроші на певну кількість однакових товарів, варто знати роздрібну ціну на них. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься знаходити ціну на одну штуку (один кілограм, одну пляшку тощо) того чи іншого товару. На екрані перед учнем міститься опис певної ситуації, у якій вказано, скільки той чи інший персонаж купив певного товару та за якою загальною ціною. Завдання, яке ставиться перед учнем, завжди одне й те саме і полягає воно у тому, щоб знайти вартість одного цього предмета, хоча при цьому на кожному наступному етапі як ціна, так і покупки змінюються. Для того, щоб, знаючи, скільки грошей витратив персонаж при покупці трьох пляшок молока, визначити, скільки коштуватиме одна пляшка, треба суму витрачених грошей розділити на кількість товарів. Коли учень це зробить, то впише число-результат у порожню клітинку під текстом, після чого пройде на наступний етап завдання. Таким чином ця вправа не тільки допомагає дитині остаточно опанувати набір вмінь, які повʼязані з роботою з грошима, а й тренує навичок ділення.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
І.8
Яка ціна товару?
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися