Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ймовірність є математичним поняттям, яке виходить за межі суто академічної науки і є досить життєвим. Справа в тому, що будь-яка подія має вігорідність втілення. Вона, ця ймовірність, залежить від ряду чинників. Існують методи обчислення хоча б часткового впливу факторів, проте наразі дитині достатньо і просто розуміти логіку ймовірностей, вивченню чого й присвячено дану вправу. На екрані перед учнем міститься текст задачки – нової для кожного наступного етапу вправи. Проте дещо залишається в ній незмінним: персонажами, про яких йтиметься у тексті, є супергерої – дуже популярні образи серед дітей та молоді. Крім того у будь-якій задачі в межах цієї вправи, йтиметься про вірогідність події, яка з ними повʼязана. Наприклад, вказується, скільки спеціальних масок червоного кольору знаходиться у шафі у штаб-квартирі супергероя, а скільки там масок іншого кольору. Сам герой має знайти маску навмання, не вмикаючи світло. Дитина розуміє, що, оскільки червоних масок значно більше, ніж масок іншого, то саме одну з них супрегерой, скоріше за все і витягне. Вірогідність цього не є абсолютною – залишається ймовірність, що супергерой витягне іншу маску. Проте шанси у червоної маски більші. Під текстом задачі є зображення предметів, і один з них треба вибрати. Коли дитина це робить, то проходить на наступний етап завдання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Т.1
Маскарад супергероїв
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися