Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Коли дитина тільки знайомиться з математичною дією ділення, вона є для учня більш складною, ніж множення. Справа тут в тому, що ділення є зворотний до множення процес, у ході виконання якого початкове число зменшується, ділиться на певну кількість рівних частин. Але коли дитина вже має досить велику практику виконання математичних завдань, досвід у роботі з великими числами і, що головне, практику множення і ділення, виконувати другу дію стає простіше, ніж першу. Справа в тому, що найбільше число при діленні вже є відомим – це ділене. Дільник і частка менші від нього, тож особливі обчислення робити не треба. Відтак, якщо учень тренується множити дво- і трицифрові числа на одноцифрові і тільки інколи – на десятки, то ділити учень зможе відразу великі числа. Цим і займеться учень у ході виконання цього завдання. На кожному його етапі перед дитиною міститься зображення умов до задачки, вирішення якої потребуватиме саме ділення. Про це не сказано у задачці прямо, проте за логікою її сюжету учень зрозуміє, що певне початкове число, яке є найбільшим у всій задачці, треба розділити на інше. Здебільшого це виглядає, як розділення великої кількості предметів на певну кількість рівних частин. Наприклад, кілька тисяч повітряних кульок треба розмістити порівну по чотирьом різним сценам під час музичного фестивалю тощо. У задачці вказані ділене та дільник. Дитина виконує з ними дію ділення, після чого вибирає відповідь на питання вправи, варіанти якої є під завдання. Оскільки дитині доведеться все ж працювати з великими числами, наявність варіантів для відповіді є тою підказкою, яка значно полегшить рух між етапами завдання для учня, а сюжетний компонент задачки зробить його більш цікавим.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.5
Задачі на ділення чисел до 10 000
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися