Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ділення багатоцифрових чисел є темою досить складною. Особливо важко даються ті випадки, коли дільник, як і ділене, є багатоцифровим – надто велику кількість цифр доводиться тримати в памʼяті дитині, надто багато доводиться робити водночас, не втрачаючи концентрації. Проте і у цій темі є свої легкі підрозділи. Це стосується ділення круглих чисел. Дитина вже знає, що при діленні круглих чисел від кількості нулів діленого віднімається кількість нулів дільника, після чого відбувається звичайне ділення з тими числами, які залишаються. У ході виконання цього завдання учень закріпить ці знання та перетворить їх на практичні вміння, виконуючи цікаві задачки, присвячені цій темі. На екрані перед дитиною на кожному етапі є текст нової задачки. В ній описується та чи інша життєва ситуація, вирішити яку можна тільки шляхом ділення. Складність полягає тільки у тому, що числа, з якими стикнеться дитина у цій вправі, досить великі – дільник сягає сотень чи навіть тисяч, а ділене – десятків тисяч. Проте значущих цифр завжди мало: всі числа круглі, і, окрім значущої цифри чи двох на початку (тобто на самих великих розрядах) числа ці складаються переважно з нулів. Отже, дитина читає умови задачки і подумки перетворює їх на приклад з математичною дією ділення. Під текстом є каркас цього прикладу. Там вже вписано один з елементів – ділене або дільник (в залежності від конкретного етапу), тож дитині залишається просто вписати у порожню клітинку те число, якого бракує, після чого провести всі потрібні обчислення. За допомогою цієї вправи дитина не просто вчиться краще та впевненіше виконувати ділення з круглими числами, а й вчиться розуміти, коли саме ділення потрібне у вирішенні тих чи інших обставин.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.15
Задачі на ділення круглих чисел
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися