Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Хоча додавання великих чисел і є досить складною темою, сама по собі ця математична дія вже знайома дитині, адже учень неодноразово проходив різні завдання, які з нею повʼязані. Тож, пройшовши етап вирішення звичайних прикладів з додаванням, дитина закріплює у цій вправі отримані знання та навички за допомогою формату текстових задачок. На екрані на кожному етапі вправи міститься по одній такій задачці, згідно з умовами якої треба виконати дію додавання, при чому доданками виступають дійсно великі числа – десятки тисяч. Учень уважно читає завдання, умови задачки, вивчає числа, після чого додає означені числа і вибирає з-поміж варіантів ту відповідь, яку вважає правильною. Варіанти знаходяться під умовами задачки. Сам по собі формат задачки виконує тут дві функції. По-перше, він урізноманітнює роботу над додаванням великих чисел і робить цю тему більш цікавою для учня, оскільки у задачках описуються різні ситуації, де вміння додавати десятки тисяч обʼєктів дійсно може знадобитись. По-друге, у вправі нема прямої вказівки на те, як виглядає приклад. Дитина знає, що всі ці задачки присвячені темі додаванню до ста тисяч, проте саме цих виразів нема. Натомість учень, прочитавши умови завдання, має сам уявити, як має виглядати цей приклад, переклавши з текстової мови інформацію про завдання на математичну, цифрову. Це розвиває концентрацію і грає не останню роль у тому, аби дитина в майбутньому краще і впевненіше працювала з великими числами. Додаючи пʼятицифрові числа, учень особливий акцент має зробити на розрядах, аби правильно співвіднести цифри у різних числах.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.3
Задачі на додавання до 100 000
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися