Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Принцип заповнення таблиці може бути різним в залежності від конкретних умов, з якими стикатиметься дитина під час виконання цього завдання. На екрані перед учнем міститься нова для кожного наступного етапу таблиця. У ній є стовпчики, підписані певною літерою, та рядки, які обʼєднані тією чи іншою формулою. Формула вказана у завданні. Наприклад, там може значитись «a - b = c», і ця формула означатиме, що числа у горизонтальних рядках знаходяться саме у таких відношеннях. Кожне число у стовпчику «а» є зменшуваним, наступний стовпчик – це відʼємники, а третій – різниця. Таблиця завжди є неповною: у ній можуть бути пропущені ті чи інші числа. Завдання, яке ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб заповнити пропуски. Для цього дитина має розглядати кожен рядок як описану формулу, тобто той чи інший приклад. Якщо невідомим є зменшуване, треба різницю додати до відʼємника, а якщо саме різниця є пропущеною, то треба просто виконати віднімання числа у другому стовпчику від числа у першому. Коли дитина повністю заповнить таблицю, то пройде на наступного етапу завдання, де буде вже не тільки інше числове наповнення таблиці, а зовсім інша формула у формулюванні вправи. З нею доведеться наново знайомитись, адже під час руху крізь рівні вправи дитина повторить всі вивчені раніше математичні дії: додавання й віднімання, множення й ділення. А завдяки необхідності співвідносити формулу з числами, учень розвиватиме концентрацію та памʼять. Крім того такий формат подання інформації є цікавим сам по собі, адже раніше дитина не стикалась ні з чим подібним.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Є.2
Заповнюємо таблицю за буквеним правилом
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися